Hooligans: Storm over Europe


Snad Abychom si tuhle Real-Time Strategickou  hru nejdříve uvedly. Spousta lidí jí vůbec nezná, někteří ani neví co je to hooligans nebo rowdies takže o hru se mohou jen těžko zajímat. Takže.......Hra je o fotbalových tzv. fanoušcích resp. jsou to takový ti nejhrubější výtržníci co můžou být s vyjímkou protestantů u kongresových center ve světě, jinak snad žádný sport na světě nemá drsnější fanoušky než fotbal obzvlášť v Anglii nebo Turecku a Itálii ale stále odbočuji to jen aby jste přišli na to slovo ''hooligans''. Tedy ke hře. Už jsem měl možnost hrát plnou verzi která mě vskutku pobavila. Ale k DEMU. Na začátku dostanete patřičné úkoly v tomto případě to bylo koupit nějaký ty pálky, dynamity, pistole a řetězy nejdřív ale vyrabovat nějakej ten obchod aby na ně vůbec byly € (eura) kterýma se ve hře platí a potom jít osvobodit kamarády z ustí policie s obušky, štíty a sliznym plynem pak už jen čekat až přijede autobus s hráči (od začátku hry by měl autobus přijet za cca 10minut) až autobus přijede tak se bohužel musí chránit což nechápu když jsem o hře moc nevěděl a poprvé jsem se se svýma chuligánama dostal k autobusu okamžitě jsem ho začal rasit jedni do něj pěstmi jiní pálkami lítaly taky dynamity a hlavně dlažební kostky které se ve hře povalují Autobus jsem rozflákal s domněním že jsem vyhrál navíc když se DEMO loaduje tak tam vidíte obrázek chuligánů jak buší do autobusu tak to je potom jako menší inspirace navíc už vidím hooligans jak chrání nějakej autobus. Ve hře dále budete.......ale co už by jste měli mít jakous takous představu co je to za hru. O hře jako takové se víc dozvíte v RECENZI. Ještě pár důležitých věcí nakonec,první věc je že Hooligans: SoE (Storm over Europe) dosáhla v holandských a belgických žebříčcích 1. místa za týden......pro mnohé negativní kritiky docela překvapení a věc druhá, pokud jste si všimly v logu nad menu vlajky britské, ruské, americké a nemůžete si pomoci ale ta čtvrtá Vám stále a stále připomíná vlajku českou mám pro Vás dvě dobré zprávy k očnímu se chodti vyšetřit nemusíte protože je to opravdu česká vlajka s touhle hrou máme zřejmě co dočinění i když se naši hoši podle zpráv chovají většinou slušně tak je to veliké překvapení možná se v plné verzi najdou i hooligans některých českých týmů ale to hlavní je že ještě během tohoto roku se dočkáme oficiální české verze této hry pokud Vás ještě zajímá dočkáme se také verze ruské, japonské, koreiské, polské, španělské, francouzské atd... zatím je na světě ,,jen'' anglická.


NOVÉ CHEATY

V sekci cheats nyní najdete nové a doufám že poslední cheaty co tato hra nabízí tedy s vyjímkou cheatu ''hamburger'' u toho jsem nezjistil funkci.


1. SCREENSHOTY Z ČESKÉ VERZE

PRÁVĚ TU PRO VÁS MÁM 14 OFICIÁLNÍCH SCREENSHOTŮ Z ČESKÉ VERZE HOOLIGANS: STORM OVER EUROPE KTERÉ MI POSLAL MARTIN LÉVAY ZE SPOLEČNOSTI TOP DISTRIBUTOR www.topcd.cz KTERÉMU TÍMTO DĚKUJI ZA JEHO SPOLUPRÁCI. DOST ŽVÁSTŮ A HNED SE NATO VRHNEM TADY JEST 1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.   11.   12.   13.   14.

PROMIŇTE ŽE JE TO TAKHLE OČÍSLOVANÉ ALE BOHUŽEL.


UŽ BRZY V ČEŠTINĚ

HRA HOOLIGANS: STORM OVER EUROPE UŽ BRZY VYJDE KOMPLETNĚ A HLAVNĚ OFICIÁLNĚ V ČEŠTINĚ I S ČESKÝM DABINGEM TO ZNÍ VELICE SLIBNĚ.


NOVÁ SEKCE RIOT

VYTVOŘIL JSEM NOVOU SEKCI RIOT KDE NAJDETE NÁVOD JAK VE HŘE HRÁT V MULTIPLAYERU A TAKÉ MI MŮŽETE NA EMAIL POSÍLAT INFORMACE O HOSTOVÁNÍ HRY A JÁ JE DO TÉ SEKCE RÁD VLOŽÍM.


POZVÁNKA NA FILM

ZEJTRA V SOBOTU 13.4. BUDE ČT1 VYSÍLAT BRITSKÝ FILM INKOGNITO O HOOLIGANS POKUD TEDY MOC NEOVLÁDÁTE HRU HOOLIGANS: SoE TAK SE PODÍVEJTE TŘEBA VÁS TO BUDE TAKTICKY INSPIROVAT DO HRY. KRÁTKÝ POPIS.


NOVÁ IKONA NAŠEHO WEBU.

TAK PRÁVĚ JSEM VYTVOŘIL JEDNODUCHOU IKONKU JAKO ODKAZ NA TYTO STRÁNKY PŘEDEVŠÍM BYCH CHTEL PODĚKOVAT SERVERŮM FIFA.UNAS.CZ A CESKYFOTBAL.CZ KTERÝ IKONKY VYUŽILI A VLOŽILI NA WEB :o)))             


SUPER KOMUNIKACE

POKUD HRAJETE ONLINE JISTĚ ZNÁTE SITUACE KDY HRU SICE USPĚŠNĚ ZALOŽÍTE ALE PAK ČEKÁTE NA HRÁČE 5 MINUT , 10, 12 AŽ TO PŘESTANE BAVIT A HRU OPUSTITE TED VÁS TEN CO SE MĚL PŘIPOJIT PROZVÁNÍ POSILA SMS ŽE SE VYSKYTLA CHYBA A NĚKDY TO DOPADÁ MNOHEM HŮŘ. ŽE SE VÁM TO PRAVIDELNĚ STÁVA? TAK TĚMHLE TRABLÍM JE NYNÍ KONEC PROTOŽE PRICHÁZÍ TEAMSPEAKS TO JE SOFTWARE SE KTERÝM POTŘEBUJETE JEDINĚ MIKROFON JAKMILE ZALOŽÍTE ROOM A HRÁČ SE K VÁM PŘIPOJÍ MŮŽETE NERUŠENĚ KECAT NAVÍC TO TÉMĚŘ VŮBEC NEZATĚŽUJE COMP PŘI HRANÍ. SAMOTNEJ SOUBOR TEAMSPEAKS VÁM BOHUŽEL NESTAČÍ MUSÍTE TAKY MÍSTNOST HOSTOVAT A K TOMU JE TŘEBA STÁHNOUT SI SPEAKSERVER. TYHLE SOFTY NAJDETE NA www.teamspeak.net DÁLE JSOU V SEKCI DOWNLOADS.


5 NOVÝCH LOG

DNES JSEM PRO VÁS VYTVOŘIL 5 NOVÝCH LOG MEZI NIMI JE LOGO SPARTY - RED PIRATES, 2 LOGA PARIS SG - LUTECE FALCO, CHELSEA - HEADHUNTERS A NAKONEC DYNAMO ZÁHŘEB - BLUE BAD BOYS A NAJDETE JE POCHOPITELNĚ V SEKCI LOGOS.


NOVÁ DOMÉNA 3games.cz

NYNÍ SE NA NAŠE STRÁNKY BUDETE MOCI PODÍVAT I POD LINKEM http://www.hooligans-storm-over-europe.3games.cz OBSAHOVĚ JE TÉMĚŘ STEJNÝ JAKO TENTO ALE NENÍ NA NĚM JEDINEJ OTRÁVNEJ BANNER KTEREJ AUTOMATICKY PŘIDĚLUJE WEBHOSTING TAKŽE DÍKY NIXNETE ZA TO ŽE NEVYŽADUJE POVINNÝ REKLAMNÍ BANNERY :-)) TAKŽE ODEDNEŠKA 31.3.2002 MŮŽETE CHODIT I NA TENTO DRUHÝ LINK A ZARUČUJI ŽE TAM BUDE TO SAMÉ CO TADY. 


NOVÁ SEKCE LOGOS

NA NÁŠ WEB SE JIŽ DOSTALA NOVÁ SEKCE S NÁZVEM LOGOS KDE SI BUDETE MOCI STAHOVAT LOGA HOOLIGANS KTEŘÍ V EVROPĚ SKUTEČNĚ ŘÁDÍ TEDY ŽÁDNÉ LOGA KROM RED DEVILS TU NEBUDOU VYMYŠLENÁ ALE REALNÁ ZATÍM JE JICH POUZE 6 ALE ROZHODNĚ STOJÍ ZA NAHLÉDNUTÍ 


RED DEVILS LOGO COMPLETE

KONEČNĚ SE MI PODAŘILO VYTVOŘIT LOGO RED DEVILS TAK ABY VE HŘE FUNGOVALO TADY SI HO PROHLÉDNĚTE VE FORMÁTU .bmp  A ZKOPÍRUJTE HO DO SLOŽKY C:/PROGRAM FILES/HOOLIGANS/LOGOS MUSEL JSEM HO EDITOVAT TAKŽE POKUD SI HO STÁHNETE PŘIJDETE O LOGO ČÍSLO 16 S NÁZVEM GREEN MANIACS. JE OPRAVDU KOMPLETNĚ HOTOV I S POZADÍM VYPADÁ TO SICE DIVNĚ TA RŮŽOVÁ ALE VE HŘE JE TO PRUHLEDNÝ :))


TRAINER

NEDÁVNO VYŠEL NA CHULIGÁNY NOVÝ TRAILER KTERÝ SLOUŽÍ K LIBOVOLNÉMU NASTAVENÍ € (MĚNA EURO) NEBO DOKONCE K NASTAVENÍ NEKONEČNÉHO MNOŽSTVÍ €, STRAŠNÁ SVIŇÁRNA. STAHUJTE ZDE


CHEATERŮM

Bohužel i v téhle pařbě jsou cheaty a cheateři zatím nebyl vytvořen žádný anticheaterský software a tak budou cheateři i tady což bude určitě kazit hru po síti ale pokud bez cheatů nemůžete žít nejaké jsem Vám tedy přpravil do sekce CHEATS nejsou všechny ale pro některé nebude problém si je zjistit i třeba podle náhody (obzvlášť holandští bufeťáci)  je to proto, že snad všechny cheaty jsou pojmenovány podle holandských bufetových FAST FOODů (Rychlá jídla). Já jsem testoval cheat ********* stejně ho máte v seckci s cheatama ale bylo to jen proto abych si pořídil hezký screenshot z razby autobusu bylo to ještě v demu tady ho máte bylo by to ještě hezčí kdybych to dokázal bez cheatů neco podobnýho se mi teda už povedlo bohužel jsem to nenafotil a tolik Hooliganů tan taky nebylo ALE TADY MÁTE TEN SCREENSHOT  


HOOLIGANS-THEGAME.COM V JAPONSTINE

Po první anglické verzi a později ČESKÉ verzi těchto oficialních stránek se dostáva i na rejžožrouty a http://hooligans-thegame.com je přeložena i do japonštiny nebo jak vy to tam mluvíte.


SHÁNÍM NĚKOHO KDO BY MY S TÍMHLE HELPNUL

Hledám někoho kdo mi pomůže editovat tyto stránky vyžaduju pouze aby měl plnou verzi nainstalovanou a ICQ popřípadě email ale je to zbytečně zdlouhaví.


NOVÝ PRVNÍ BANER

Jak jste si již nahoře všimly máme tu nový a první baner tohoto webu pokud se Vám zdá být nekvalitní možná máte pravdu ja z něj mam radost


RED DEVILS LOGO

Vtvořil jsem pro Vás fanoušky Manchesteru United logo kde je místo nápisu Manchester United napsáno Red Devils alespoň tak se fandům United říká. Akorát mam pocit že ve hře jeho pozadí nebude průhledný přes to to skuste. Také není ve formátu .bmp ale s tim s snad dokážete poradit ať taky něco děláte

 


VLASTNÍ LOGO BANDY

Pomocí šipek si vyberte své oblíbené logo týmu. Můžete také vytvořit své vlastní logo a použít ho ve hře. Použijte jakýkoliv program pro kreslení bitmapových obrázků a výsledek ve formátu 98x98 pixelů uložte do adresáře LOGOS v adreasáři, kde jste hru nainstalovali. Soubor by se měl jmenovat teamXX.bmp, kde XX je číslo. Můžete přepsat některý existující soubor, nebo uložit jako jiný. Po instalaci hry najdete 22 týmových log. Pamatujte, že barva magenta (RGB 255,0,255) v bitmapovém obrázku bude ve hře průhledná.


OFFICIAL WEB HOOLIGANS: SoE

Na http://www.hooligans-thegame.com již vznikla česká verze tak si jí užijte a na tomto webu zase někdy naviděnou. Je hezké že nám dali přednost no spíš bych řekl že čeští autoři si dali máknout rusáci, poláci a žluťásci jsou pozadu.


PATCH

Stáhněte si nový Hooligans Patch 1.0 jeho funkce je bohužel neznámá protože je k tomu třeba plná verze hry ,váží to 1.26MB najdete v sekci DOWNLOADS


DEMO

KE HŘE BYLO VYDÁNO DEMO JE SUPER URČITĚ SI HO STÁHNĚTE cca 61MB Z www.tiscali.cz


KONFIGURACE VAŠICH COMPŮ PRO HOOLIGANS: SoE 

Minimální a Doporučená 

Pentium II 300 CPU Pentium III 600 CPU
64MB RAM 128MB RAM
16 bit DirectX compatible soundcard 16 bit DirectX compatible soundcard
DirectX 8.0 compatible graphics card with 4Mb RAM DirectX 8.0 compatible graphics card with 8Mb RAM
4x CD-ROM 8x CD-ROM
300Mb hard drive space (Normal Install) 600Mb hard drive space (Full Install)

No už je to trochu větší makačka

Hra fachá pod OS Windows 95, 98, 2000, ME, XP